fortis kobyliński

Znaleziony temat: fortis kobyliński

Jak wygrać w świątecznej loterii Fortis Kobyliński?

Święta to czas, kiedy wiele firm organizuje różnego rodzaju loterie i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jedną z takich firm jest Fortis Kobyliński, która co roku organizuje świąteczną loterię dla swoich klientów. Jeśli chcesz spróbować swojego szczęścia i wygrać cenne nagrody, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

1. Zarejestruj się w loterii

Aby wziąć udział w loterii Fortis Kobyliński, musisz najpierw zarejestrować się na stronie internetowej firmy. Wypełnij formularz rejestracyjny i potwierdź swoje dane. Pamiętaj, że możesz zarejestrować tylko jedno konto na osobę.

2. Zbieraj losy

Po rejestracji otrzymasz jeden los do loterii. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, musisz zbierać kolejne losy. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

– Za każde 100 zł wydane w sklepach Fortis Kobyliński otrzymasz jeden dodatkowy los.
– Możesz również otrzymać losy za aktywność na stronie internetowej firmy, np. za zalogowanie się, polubienie fanpage’a na Facebooku itp.
– W czasie trwania loterii firma może również organizować dodatkowe konkursy, w których można zdobyć dodatkowe losy.

3. Sprawdź wyniki

Wyniki losowania będą ogłaszane na stronie internetowej Fortis Kobyliński oraz na profilu firmy na Facebooku. Sprawdzaj regularnie, czy nie wygrałeś jednej z nagród.

4. Odbierz nagrodę

Jeśli wygrasz w loterii, skontaktuje się z tobą przedstawiciel firmy i przekaże informacje na temat odbioru nagrody. Pamiętaj, że musisz mieć przy sobie dowód osobisty oraz potwierdzenie rejestracji w loterii.

Podsumowanie

Loteria Fortis Kobyliński to świetna okazja, aby wygrać cenne nagrody w czasie świąt. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, zbieraj jak najwięcej losów i regularnie sprawdzaj wyniki losowania. Powodzenia!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: fortis kobyliński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Brom: Twoja Dzienna Dawka Spokoju

Brom: Twoja Dzienna Dawka Spokoju Brom – lek na uspokojenie Brom to lek, który stosowany jest głównie w celu uspokojenia. Zawiera on bromek potasu, który

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.